Türkiye’nin son haftalarda yaşadığı zam dalgaları, marketlerdeki bazı ürünlerin fiyatına fazlasıyla yansıdı. Bazı ürünlere %50’ye varan oranda zam yapıldı.

Ekim ayının sonlarına doğru Türk lirasının yaşadığı ani değer kaybıyla birlikte tüm ürünlerin fiyatlarında çeşitli zamlar yapılmıştı. Geneli kasım ayının ilk gününde geçerli olan zamların ardından bugün, market çalışanı olduğunu iddia eden bazı internet kullanıcıları,  ürünlere yeni zam geldiğini gösteren paylaşımlar yaptı.

Market çalışanı olduğunu iddia eden kişilerin yaptıkları paylaşımlarda, bazı ürünlerin eski ve yeni etiketine yer verildi. Görsellerde gördüğümüz fiyatlara göre bugün, bazı ürünlerde neredeyse %50 oranında zam yapıldı. O fotoğraflardan bazıları şu şekildeydi:

Ürünlerin yeni fiyatlarının gösterildiği fotoğraflar:

zam

zam

zam

zam

zam

Kaynak:https://www.webtekno.com/depozitolu-ambalaj-uygulamasi-baslayacagi-tarih-aciklandi-h117180.html

avatar-testimonial-courses

Öncelikle şunu söyleyebilirim; ilk başta tereddütlerim vardı acaba yararlı olur mu örgün eğitim gibi, iyi anlayabilir miyim diye ama gördükten sonra anladım ki gereksiz endişelermiş. Aksine online eğitim çok daha iyi. Kaçırdığım dersleri izleyebiliyorum. Hocalar çok ilgili ders dışında da sorularınıza yanıt verip ilgileniyorlar. Aynı zamanda kursa kayıt olmadan kayıt aşamasında nasıl ilgileniliyorsa, kurs bitiminde de ayni ilgi hiç değişmiyor. Kesinlikle diğer eğitimlerinizi de düşünürüm😇🙏🏿

Damla Yaren

2.000'den fazla
5 Yıldızlı Derecelendirme

5-stars-white

2.000 öğrenci tarafından 5/5 puan

Leave A Comment