PC platformunda geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Wallpaper Engine’in Android sürümü geliyor. Uygulamanın Ekim veya Kasım ayı başında sunulması bekleniyor.

Popüler PC duvar kağıdı uygulaması Wallpaper Engine’in Android sürümü, aynı adı taşıyan geliştiricisine göre büyük olasılıkla Ekim veya Kasım ayının başlarında geliyor. 

Wallpaper Engine Ekibi, Steam sayfasında yaptığı duyuruda, uygulamanın 4 dolarlık Windows yazılımının ücretsiz bir uzantısı olarak hizmet vereceğini ve kullanıcıların masaüstü koleksiyonlarını yerel bir Wi-Fi ağı üzerinden Android telefonlara ve tabletlere aktarmalarına imkan tanıyacağını açıkladı. Herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma olmayacak ancak Android kullanıcıları Steam Workshop eklentilerine doğrudan erişemediğinden Windows uygulamasıyla bağlantı gerekecek.

Pil ömrünü uzatmak için kare hızlarında değişiklik yapılabilecek

Wallpaper Engine Satın Al, Steam | Durmaplay

Android cihazlara gönderilen duvar kağıtlarının mobil uyumlu bir biçime dönüştürülmesi de gerekecek ancak süreç dinamik olacak ve özelleştirilebilir ayarlarla tamamlanmış olacak. Performans veya pil ömrü konusunda endişe duyan kullanıcılar, kare hızı sınırlamaları gibi özelliklerde değişiklik yapabilecekler.

Uygulamanın Android ayağının “iddialı bir girişim” olduğu söyleniyor ancak Android’in geniş kullanıcı tabanı göz önüne alındığında bu adımın atılmasının gerekli olduğu görülüyor. Yapılan işin “gelecekteki potansiyel uzantılar” için zemin hazırlaması bekleniyor ancak bu konuda tek seçenek Mac ve Linux. iOS ve iPadOS’in son derece sınırlı özelleştirme seçeneklerine sahip olduğunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Kaynak:BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

avatar-testimonial-courses

Öncelikle şunu söyleyebilirim; ilk başta tereddütlerim vardı acaba yararlı olur mu örgün eğitim gibi, iyi anlayabilir miyim diye ama gördükten sonra anladım ki gereksiz endişelermiş. Aksine online eğitim çok daha iyi. Kaçırdığım dersleri izleyebiliyorum. Hocalar çok ilgili ders dışında da sorularınıza yanıt verip ilgileniyorlar. Aynı zamanda kursa kayıt olmadan kayıt aşamasında nasıl ilgileniliyorsa, kurs bitiminde de ayni ilgi hiç değişmiyor. Kesinlikle diğer eğitimlerinizi de düşünürüm😇🙏🏿

Damla Yaren

2.000'den fazla
5 Yıldızlı Derecelendirme

5-stars-white

2.000 öğrenci tarafından 5/5 puan

Leave A Comment