Sosyal medya devi Twitter ücretli abonelik uygulaması için merak edilen detayları açıkladı.

Sosyal medya devlerinden birisi olan Twitter ilk günden bu yana karakter sınırlaması ile kullanılıyor. Daha önce sosyal medya devi hakkında bazı iddialar gündeme gelmişti. Uygulamanın ücretli olacağı iddia edilmişti. Twitter rakipleri ile bir karşılaştırma yaptığı zaman gelirlerinin düşük olduğunu belirtmişti. Bu düzenleme ile birlikte ücretli üyelik detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Twitter Blue Uygulamasının Detayları Belli Oldu

Twitter uygulamasının ücretli olmasının ardından Twitter Blue ismini alması bekleniyor. Ücretli paketin aylık abonelik ücreti ise 3 dolar olacak. Peki ücretli abonelik ile birlikte kullanıcılara ne imkanlar sunulacak.

Twitter uygulaması bu süreçte atılan tweetleri geri alma imkanı sunacak. Bi kişi atılan tweeti geri almak istediği zaman henüz yayınlanmadan geri alabilecek. Böylece hatalı olduğu tespit edilen tweetler için sonrasında yeniden bir işlem yapılmaya gerek kalmayacak.

Twitter Blue üyeliği kullanıcılara herhangi bir zorunluluk sunmayacak. Bu süreçte gelişmiş bir koleksiyon özelliği sunacak. Kullanıcılar daha hızlı bir şekilde beğenmiş oldukları tweetleri arşivleyebilecekler. Ancak son zamanlarda yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Yeni uygulamanın denenmesinin ardından Twitter bundan sonraki dönemde kullanıcılardan olumlu yanıt alması halinde farklı abonelik seviyelerinin hazırlanabileceği ifade edildi. Uygulamanın yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor ancak henüz konu hakkında net bir tarih verilmediği belirtildi.

Kaynak:Teknogaste.com

 

avatar-testimonial-courses

Öncelikle şunu söyleyebilirim; ilk başta tereddütlerim vardı acaba yararlı olur mu örgün eğitim gibi, iyi anlayabilir miyim diye ama gördükten sonra anladım ki gereksiz endişelermiş. Aksine online eğitim çok daha iyi. Kaçırdığım dersleri izleyebiliyorum. Hocalar çok ilgili ders dışında da sorularınıza yanıt verip ilgileniyorlar. Aynı zamanda kursa kayıt olmadan kayıt aşamasında nasıl ilgileniliyorsa, kurs bitiminde de ayni ilgi hiç değişmiyor. Kesinlikle diğer eğitimlerinizi de düşünürüm😇🙏🏿

Damla Yaren

2.000'den fazla
5 Yıldızlı Derecelendirme

5-stars-white

2.000 öğrenci tarafından 5/5 puan

Leave A Comment