Halihazırda çevirimdışı video izleme özelliği sunan Youtube, video indirme özelliğini Premium abonelerinin bugün etkinleştirebileceği test programını devreye aldı.

Test aşamasına dahil olmak isteyen aboneler, YouTube‘un “Test aşamasındaki yeni özellikleri deneyin”sayfasında bulunan “Tarayıcınızdan videoları indirin” kısmındaki ”Dene” butonundan özelliğe erişebilir.

Etkinleştirildiğinde, videolarda “Paylaş” ve “Kaydet” (oynatma listesine) butonlarının arasına “İndir” düğmesi yerleşiyor. Sayfada gezinirken hoşunuza giden videoları ”Thumbnail” adı verilen küçük resimlerden de indirebilirsiniz.

Bu linkten indirmelerinizi görebilir, düzenleyebilir ve video indirme kalite ayarlarını yapabilirsiniz. Kalite seçeneklerinde 360p seçeneğinin olmamasıyla birlikte 4K çözünürlük seçeneği de maalesef listede yer almıyor.

Test aşamasında son gün 19 Ekim

Safari tarayıcısında desteklenmeyen bu özellik son sürüme sahip OperaEdgeChrome tarayıcılarında kullanılabilir. Test aşaması 19 Ekim‘e kadar sürecek olan projenin daha geniş bir lansmanla hayata geçmesini umuyoruz.

avatar-testimonial-courses

Öncelikle şunu söyleyebilirim; ilk başta tereddütlerim vardı acaba yararlı olur mu örgün eğitim gibi, iyi anlayabilir miyim diye ama gördükten sonra anladım ki gereksiz endişelermiş. Aksine online eğitim çok daha iyi. Kaçırdığım dersleri izleyebiliyorum. Hocalar çok ilgili ders dışında da sorularınıza yanıt verip ilgileniyorlar. Aynı zamanda kursa kayıt olmadan kayıt aşamasında nasıl ilgileniliyorsa, kurs bitiminde de ayni ilgi hiç değişmiyor. Kesinlikle diğer eğitimlerinizi de düşünürüm😇🙏🏿

Damla Yaren

2.000'den fazla
5 Yıldızlı Derecelendirme

5-stars-white

2.000 öğrenci tarafından 5/5 puan

Leave A Comment